AblackMenu
Сайт діє за підтримки Офісу
Ради Європи в Україні


БІБЛІОТЕКА ЦЕНТРУUntitled
RiSearch results


Схема пошуку:
"И" "ИЛИ"

 

eajctolerspace

novadobakby

DrobytskyYar

Tolerance and Non-Discrimionation

БІБЛІОТЕКА
УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ
Он-лайн каталог


  • БІБЛІОТЕКА ЦЕНТРУ

Загальна інформація

Бібліотека Українського центру вивчення історії Голокосту була заснована у 2002 році. Ми відстежуємо найновіші дослідження у галузі історії Голокосту на теренах України та інших європейських країн, українсько-єврейських взаємин, історії окупаційного режиму часів нацизму на українських теренах, загальної історії євреїв України. Створюючи доступ до такої літератури, ми намагаємося розширити можливості студій з історії Голокосту, інших геноцидів, історії Другої світової війни для академічної та педагогічної спільноти нашої країни.

Фонди

Основну частину фондів становлять видання, які стосуються історії Голокосту в Україні, що відображає наукові зацікавлення Центру. Також маємо секції видань та публікацій, що стосуються історії геноцидів ХХ століття, історії Другої світової війни, загальних праць з історії та культури єврейського народу, історії українського єврейства. Бібліотека містить фонд оцифрованих візуальних, аудіо- та відеоматеріалів з проблематики історії Голокосту та німецького окупаційного режиму на теренах України, свідчення тих, що пережили Голокост. Фонди бібліотеки функціонують у форматі книг, періодичних видань, читанок, ксерокопій та матеріалів на цифрових носіях. Бібліотеку регулярно поповнюють нові надходження.

Он-лайн каталог

Каталог бібліотеки доступний на сайті Українського центру вивчення історії Голокосту. Щоб його переглянути, достатньо натиснути тут. Для зручності користувачів он-лайн каталогу розроблено пошукову систему. У цій системі, у стрічці пошуку потрібно ввести назву книги, автора або ключові слова.

Години роботи

Бібліотека є складовою частиною Українського центру вивчення історії Голокосту та працює в період роботи офісу Центру з понеділка по четвер із 10:00 до 18:00, у п’ятницю – з 10:00 до 17:00. У приміщенні бібліотеки є доступ до Wi-Fi мережі, комп’ютер для користування каталогом бібліотеки. Читачі також можуть використовувати для роботи власний ноутбук чи планшет.

Контакти

Із запитаннями стосовно роботи бібліотеки просимо звертатися до адміністратора бібліотеки Наталії Сінельнікової за тел. (044)-2859030 або електронною поштою holocaust_center@ukr.net. Бібліотека розташована у приміщенні Українського центру вивчення історії Голокосту на вул. Алмазова (колишня вул. Кутузова), 8., м. Київ, Україна

Up
META - украинская поисковая система Rambler's Top100
статистика